• Неодамнешно
  • -20 %
Effie Кула Јавор 35x35vcm Целосна вежба дијамант везови 3d дијамант крстот бод мода дијамант мозаикот на слики од rhinestones

Effie Кула Јавор 35x35vcm Целосна вежба дијамант везови 3d дијамант крстот бод мода дијамант мозаикот на слики од rhinestones

DEN 427.00
DEN 533.28

Количина на стоки
Тековен

Ако постои нечистотија лепливоста можат да влијаат врз нив со ниска температура солидна железо. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (ресторан не обезбедуваат рамка). По-продажбата на услугата Е : . Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња, за да се обезбеди целокупната ефект.
[DIY Дијамант сликарство Мерки на претпазливост]
1. Превоз : Нашите производи се од Кина. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за споделување. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот 's address информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Референца пред операцијата чекори. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена. DIY производство може да се доживее чувство на постигнување, способност и упорност се посветам на трпение, стари лица и деца се соодветни.
Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. не квалитет проблем). по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. DIY дијамант привлече личност од било која возраст може да се направи, бидејќи, вклучувајќи деца, членови на семејството и така семејството повеќе топло.
[DIY дијамант сликарство карактеристика]
1. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму.

Други карактеристики

Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Модерна
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд:
CX
Број на Бои:
30-45 боја за нормално
Големина:
35x35cm

Најдобри понуди