• Неодамнешно
Индустриски шиење рамен автомобил Универзална велт шевовите активности помогне ножеви SP-18 метри челик ѕид притисок линија и десната нога

Индустриски шиење рамен автомобил Универзална велт шевовите активности помогне ножеви SP-18 метри челик ѕид притисок

DEN 158.40

Количина на стоки
Тековен

Име : рамни автомобил presser нога живиот ѕид Модел : СП-18 Материјали : челик Пакување : 10 / десетина 100 / кутија, една од продажба! Улога : една игла рамен автомобил опремени линија (дели) Посебни Применливи машини : индустриска машина за шиење Универзална Заеднички Модел : 1/32 = 0.1 CM 1/16 = 0.2 CM 1/8 = 0.3 ЦМ 3/16 = 0.5 CM 1/4 = 0.6 СМ 5/16 = 0.8 cm 3/8 = 1.0 CM 1/2 = 1.2 СМ ве Молиме имајте во предвид дека треба кога ќе купите спецификации, продавница default 3/16 (0.5 ЦМ) издадени

Други карактеристики

боја:
1MM, 2MM, 3ММ, 5MM, 6MM, 8MM, 10ММ, 12MM
Тип:
Машина За Шиење Делови
Употреба:
Машина За Шиење Делови
Материјал:
Matel

Најдобри понуди