• Неодамнешно
Индустриска машина за шиење делови Тема Машина flatcar машина за шиење челик кралот secant сечилото фиксна presser foot2.8СМ*1.2 СМ 10PCS

Индустриска машина за шиење делови Тема Машина flatcar машина за шиење челик кралот secant сечилото фиксна presser foot2.8СМ*1.2

DEN 134.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Материјал:
Matel
Употреба:
Машина За Шиење Делови
Тип:
Машина За Шиење Делови

Најдобри понуди