• Неодамнешно
Машина за шиење делови се со цел големиот силен магнет магнетни железо Локатор голема backer воспоставено правило

Машина за шиење делови се со цел големиот силен магнет магнетни железо Локатор голема backer воспоставено правило

DEN 192.00

Количина на стоки
Тековен


Ова е многу голем магнет магнетни должина 63mm ширина 34mm дебелина 12mm

Други карактеристики

Тип:
Машина За Шиење Делови
Употреба:
Машина За Шиење Делови
Материјал:
Matel

Најдобри понуди