• Неодамнешно
  • -20 %
небото Коњ љубовници 56x71cm Целосна вежба дијамант везови 3d дијамант крстот бод мода дијамант мозаикот на слики од rhinestones

небото Коњ љубовници 56x71cm Целосна вежба дијамант везови 3d дијамант крстот бод мода дијамант мозаикот на слики од

DEN 1186.00
DEN 1482.72

Количина на стоки
Тековен

Превоз : Нашите производи се од Кина. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите клиенти од целиот свет. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за споделување. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши. Тарифниот : По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување. Ако постои нечистотија лепливоста можат да влијаат врз нив со ниска температура солидна железо. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод. Референца пред операцијата чекори. DIY производство може да се доживее чувство на постигнување, способност и упорност се посветам на трпение, стари лица и деца се соодветни.
[Совети]
1.

Други карактеристики

Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Модерна
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд:
CX
Број на Бои:
30-45 боја за нормално
Големина:
56x71cm

Најдобри понуди