• Неодамнешно
  • -31 %
3D Мозаик Дијамантски Крст Бод во Собата За Везови Целосна Везана Diy Дијамант Сликарство Комплет Муслиманскиот свет-џамијата замокот 5 компјутери set

3D Мозаик Дијамантски Крст Бод во Собата За Везови Целосна Везана Diy Дијамант Сликарство Комплет Муслиманскиот свет-џамијата

DEN 1640.00
DEN 2376.48

Количина на стоки
Тековен


Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија.
Време на испорака
1. Затоа, Agassi одлучи toadd 20% повеќе дијаманти за секоја торба за да се направи се за можноста на дефицит прашање, како и некои неочекувани околности како операција грешки во DIY.
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да направите сопствена фотографија, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика За ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2. не квалитет проблем).3 D Мозаик Дијамантски Крст Бод во Собата За Везови Целосна Везана Diy Дијамант Сликарство Комплет Муслиманскиот свет-џамијата замокот 5 компјутери поставите Големина 1 : 20x30cmx2pcs+20x45cmx2pcs+20x55cmx1pcs Големина на 2 : 25*35cmx2pcs+25x55cmx2pcs+ 25x65cmx1pcs
Материјал
Памук и смола дијамант
Ставки вклучени
1.
Нашата продавница користите квадратни смола дијамант како суровина и имаме две дијамант стилови : девет работ и тринаесет-раб.
Пад На Превозот
Имаме Најдобар Квалитет, Добра Услуга Добра Цена - Бренд име : KUFWKEY Дијамант Сликарство -Функција : плоштадот дијамант сликарство -Материјал : 2,5 mm плоштадот Смола Дијамант -Боја Количина : 30-45 Бои -Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок -За воена Вежба : 100% Целосна Вежба -За Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка -Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори -Пакет Вклучуваат : Комплетна вежба дијамант , печатен текстил, алатки За дијамант количина : со 20%~30% повеќе квантитет на дијамант, апсолутна доволно достапни Големини : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Квадрат дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Доволно смола дијаманти. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас . Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Други карактеристики

Големина:
Size 1, Size 2
Материјал:
Смола
Стил:
Класичен
Употреба:
Мулти-слики
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Шаблон Тип:
Геометриски
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
сите слика спакувани во тек
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство /Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Материјал:
Плоштад Вежба Смола
customzied:
кориснички прифати
детали:
Полн плоштад смола дијаманти со печатени слика
Вежба стил :
100% вежба , да се заврши вежба , целосна вежба
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија,Дома декор
Недовршениот:
не,треба вашиот рачно изработени
Име на производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод/Уште живот
Големина:
20x30cmx2pcs+20x40cmx2pcs+20x50cmx1pcs

Најдобри понуди