• Неодамнешно
  • -20 %
YGS-32 DIY Дијамант Мозаични Предели Градина поднесете Целосен Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Дијаманти Везови Дома Декорација cx

YGS-32 DIY Дијамант Мозаични Предели Градина поднесете Целосен Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Дијаманти Везови

DEN 1067.00
DEN 1333.44

Количина на стоки
Тековен

За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре.
[DIY Дијамант сликарство Мерки на претпазливост]
1. DIY дијамант привлече личност од било која возраст може да се направи, бидејќи, вклучувајќи деца, членови на семејството и така семејството повеќе топло. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (ресторан не обезбедуваат рамка). Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена.
Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка!
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија.
[DIY дијамант сликарство карактеристика]
1. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. Референца пред операцијата чекори. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање.
Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. По-продажбата на услугата Е : . Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите клиенти од целиот свет. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување.

Други карактеристики

Големина:
80x45cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
30-45 боја за нормално

Најдобри понуди