• Неодамнешно
Шиење Делови Presser Нозе Отвори Пети Одење Пеш за Брат Машина за Шиење - F062N F062 XE1100001

Шиење Делови Presser Нозе Отвори Пети Одење Пеш за Брат Машина за Шиење - F062N F062 XE1100001

DEN 576.00

Количина на стоки
Тековен


Шиење Делови Presser Нозе Отвори Пети Одење Пеш за Брат Машина за Шиење - F062 N F062 XE1100001
Брат Машина За Шиење Модели :
П.Н.Е.-1000, CE-4000, CE-5000 PRW, КС-100 T, КС-770, КС-4000, КС-6000, КС-6000t, КС-6000i, КС-8072, Duetta™ 4500 D, ES-2000, ЕКС-660, ТОЈ-120, ТОЈ-240, ХС-1000, Innov-ís 40, Innov-ís 80, Innov-ís 1000, Innov-ís 1500 D, Innov-ís 1200, Innov-ís 1250 D, Innov-ís 2500 D, Innov-ís 2800 D, Innov-ís 4000 D, LB6770 PRW, LB68000 PRW, NX-200, NX-250, NX-400, NX-400 Q, NX-450, NX-450 Q, NX-600, NX-650 Q, PC-210, PC-210 PRW, PC-420, PC-420 PRW, PC-2800, PC-3000, PC-4000, PC-5000, PC-6000, PC-6500, PC-7000, PC-7500, PC-8200, PC-8500 D, PS-2200, PS-2300, PS-2500, PC-има око 8500, КК-1000, SE-270 D, SE-350, SQ-9000, ULT2001, ULT2002 D, ULT2003 D, XR-6600, VX1435, XR-7700 и така натаму
ИСТО ТАКА СЕ ВКЛОПУВА ДРУГИ БРЕНД МАШИНА КАКО ПЕЈАЧ JUKI ИТН ДОМАШНИ НИСКА МЕСО ТЕЛО МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ
тоа се вклопува во речиси сите брат машина за шиење

Други карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
машина за шиење

Најдобри понуди