• Неодамнешно
Индустриски шиење рамен автомобил 0.2 метри висок и низок притисок линии spigot отворена жица менгеме челик CL1 / 16N ниска право висока лево

Индустриски шиење рамен автомобил 0.2 метри висок и низок притисок линии spigot отворена жица менгеме челик CL1 / 16N

DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип:
Машина За Шиење Делови
Употреба:
Машина За Шиење Делови
Материјал:
Matel

Најдобри понуди