• Неодамнешно
Машина за шиење делови рамен автомобил натоварени камиони истовремено поддршка pin завртка за прицврстување на завртка pin завртка машински игли .10pcs

Машина за шиење делови рамен автомобил натоварени камиони истовремено поддршка pin завртка за прицврстување на завртка

DEN 144.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип:
Машина За Шиење Делови
Употреба:
Машина За Шиење Делови
Материјал:
Matel

Најдобри понуди