• Неодамнешно
Индустриски шиење рамен автомобил на дебел материјал H26 игла плоча игла плоча груба крупни на дебел материјал крупни заби 150793

Индустриски шиење рамен автомобил на дебел материјал H26 игла плоча игла плоча груба крупни на дебел материјал крупни

DEN 456.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип:
Машина За Шиење Делови
Употреба:
Машина За Шиење Делови
Материјал:
Matel

Најдобри понуди