• Неодамнешно
  • -20 %
Кошница со Цвеќиња дијамант сликарство комплет 30x20cm плоштадот вежба дијамант кристал пејст сликарство unfinish соба декорација zx

Кошница со Цвеќиња дијамант сликарство комплет 30x20cm плоштадот вежба дијамант кристал пејст сликарство unfinish соба

DEN 260.00
DEN 325.44

Количина на стоки
Тековен

Време на испорака : За 7-15 дена. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Chunfeng дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн фабрика и продавница во светот во 3 години. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. За нас се и фабрика се наоѓа во Кина копното и еден од најголемите онлајн продавници во Кина. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате!
За shippment Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), Русија и Balarus испратено од Itella , Други, испратени од Кина Пост Воздухопловната. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини.

Други карактеристики

Големина:
20*30cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
1-30
Големина:
30x20cm

Најдобри понуди