• Неодамнешно
  • -31 %
almaznaya,Полн Дијамант Вез,5D,Дијамант Сликарство мажи,Колекции,Бод Крст,3D Дијамант Мозаик,Везана,Занаети,декорација,подароци

almaznaya,Полн Дијамант Вез,5D,Дијамант Сликарство мажи,Колекции,Бод Крст,3D Дијамант Мозаик,Везана,Занаети,декорација,подароци

DEN 264.00
DEN 382.08

Количина на стоки
Тековен

Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати. Забелешка Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса Услови На Продажба Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас .
Обичај фото
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние може да се направи сопствен фото отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Покрај тоа, поради своите мали димензии, тоа е тешко да се избегне дефицит прашање апсолутно. Доволно смола дијаманти.almaznaya,Полн Дијамант Вез,5 D,Дијамант Сликарство мажи,Колекции,Бод Крст,3 D Дијамант Мозаик,Везана,Занаети,декорација,подароци Големина : 20x25cm 25x30cm 30x40cm 40x50 cm 45 x60cm 50x65cm 55x70cm 60x80cm
Материјал
Памук и смола дијамант
Ставки вклучени
1.
Пад На Превозот
Имаме Најдобар Квалитет, Добра Услуга Добра Цена - Бренд име : KUFWKEY Дијамант Сликарство -Функција : плоштадот дијамант сликарство -Материјал : 2,5 mm плоштадот Смола Дијамант -Боја Количина : 30-45 Бои -Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок -За воена Вежба : 100% Целосна Вежба -За Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка -Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори -Пакет Вклучуваат : Комплетна вежба дијамант , печатен текстил, алатки За дијамант количина : со 20%~30% повеќе квантитет на дијамант, апсолутна доволно достапни Големини : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Квадрат дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1.Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла на stereophotograph и луксуз, совршено се изразува со нов стил смола дијамант, стои за вашиот домот вкус за куќа декорација! Смола дијамант е произведен од страна на само неколку производители. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка.
Време на испорака
1. не квалитет проблем). Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Во меѓувреме, тој, исто така, ќе земе многу на работници да ги собереш дефицит на предмети со таква мала големина.

Други карактеристики

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 45x60cm, 50x65cm, 55x70cm, 60*80cm
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
сите слика спакувани во тек
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство /Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Материјал:
Плоштад Вежба Смола
customzied:
кориснички прифати
детали:
Полн плоштад смола дијаманти со печатени слика
Вежба стил :
100% вежба , да се заврши вежба , целосна вежба
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија,Дома декор
Недовршениот:
не,треба вашиот рачно изработени
Име на производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Големина:
20x25cm 25x30cm 30x40cm 40x50cm 45x60cm 50x65cm 55x70cm 60x80cm

Најдобри понуди