• Неодамнешно
  • -0 %
HOMFUN Полн Плоштад/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Животни Сточарство 3D Везови Крстот Бод Мозаик Дома Декор Подарок A00644

HOMFUN Полн Плоштад/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Животни Сточарство 3D Везови Крстот Бод Мозаик Дома Декор Подарок

DEN 206.00
DEN 206.40

Количина на стоки
Тековен

Ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Ali Express Премиум Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, SPSR, Пони Експрес и курирската служба DHL. Ние се стави 30% екстра дијаманти во секој торби на дијаманти. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. По завршувањето, малку притиснете надолу на дијаманти со вашата рака или книга да се осигура дека дијамантите се цврсто прикачени. Алатките вклучуваат dotting пенкало, пинцети, dotting cemeent, мали торби, плоча. Ние и ветуваме ние ќе се обиде што е можно за да ви помогнат. (Системот ќе ве потсетам автоматски.
Некои Други Услуга
1. И ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен викендите. Користете круг крајот на пен да се држиме дијамант и малку притиснете надолу за да се отстранат било какви дополнителни цемент.Пријатели од руската Федерација треба да се обезбеди Пасош Информации кога испратите Ali Express Премиум Превозот, SPSR и Пони Експрес. Ако имате некои посебни барања, можете да оставите порака во ред или да ни кажете директно.
Добредојдовте на Продавница име : Функција : Полн Плоштад/Круг дијамант сликарство Апликација : home/хотел/канцеларија декорација & подарок Боја Количина : 30-45 Бои За Вежба : 100% Полн плоштад/круг вежба Материјал : Плоштадот/Круг Смола Дијамант големина на Слика : Секоја големина може да се прилагоди За Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори Пакет Вклучуваат : Комплетна вежба дијамант , печатен текстил, алатки Полн Плоштад / Круг Вежба 5 D DIY Дијамант Сликарство Сите Може да Се Прилагоди 1、сликарството платно, на rhinestones и сите алатки, ќе бидат спакувани во кутија. Ако било какви проблеми доаѓа до вас, ве молам, не грижете се. И тоа може да се види само на компјутери. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Забелешка Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. PS :
Нема видео за да ви покаже како да ја заврши оваа слика на врвот на оваа страница. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако не го добиете вашиот парцела по истекот на 30 дена, ние може да се вратат ако сакате. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Други карактеристики

Големина:
Square Drill 15x20cm, Round Drill 15x20cm, Square Drill 20x25cm, Round Drill 20x25cm, Square Drill 20x30cm, Round Drill 20x30cm, Square Drill 30x40cm, Round Drill 30x40cm, Square Drill 30x45cm, Round Drill 30x45cm, Square Drill 40x50cm, Round Drill 40x50cm, Square Drill 40x60cm, Round Drill 40x60cm, Square Drill 45x60cm, Round Drill 45x60cm, Square Drill 50x60cm, Round Drill 50x60cm, Square Drill 50x70cm, Round Drill 50x70cm, Square Drill 50x75cm, Round Drill 50x75cm, Square Drill 55x70cm, Round Drill 55x70cm, Square Drill 60x80cm, Round Drill 60x80cm, Square Drill 60x90cm, Round Drill 60x90cm, Square Drill 70x90cm, Round Drill 70x90cm, Square Drill 80x120, Round Drill 80x120, Square Drill 100x140, Round Drill 100x140, Square Drill 120x160, Round Drill 120x160
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Homfun
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Дијамант форма:
Плоштадот/Круг
Употреба:
Дома декорација/Ѕидот налепници/подарок
За Дијаманти:
100% целосна Плоштадот & Круг вежба
Техника:
Висок Квалитет На Печатење Машина
Дијамант Тип:
3D , 5D
квалитетот на производот:
добро
Испорака Брзина:
брзо
платно пакет:
Навивам , Избегне Набори

Најдобри понуди