• Неодамнешно
  • -32 %
5 компјутери,5d DIY Дијамант Сликарство Црвен Спортски Автомобил Крстот Бод Колекции Целосна Дијамант Везови 5D Дијамант Мозаик Везана дома Декор

5 компјутери,5d DIY Дијамант Сликарство Црвен Спортски Автомобил Крстот Бод Колекции Целосна Дијамант Везови 5D Дијамант

DEN 936.00
DEN 1375.68

Количина на стоки
Тековен


База на материјали се направени на HD oilcloth и боја, секој соодветните боја блок се претставени преку писмо, Пост во дупчење процес може да се издвои од страна на соодветните вежба боја и писмо
Правење Чекори
A. Лифт дијаманти со вежба пенкало.com Вашето мислење, Ако не сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Обезбеди бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail ,Ali Express Стандард на Превозот и e Packet Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. Подолу е проценет испорака брзина за вашиот избор Пост воздух mail : 10-60 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата e Packet : 7-25 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата ЕМС експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата на курирската служба DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl. ние ќе сместени 30% повеќе дијаманти! Платно користење HD печатач. Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме!
За нашите дијамант Ние избрани животната средина-пријателски смола материјали, производство во согласност со DMC меѓународната стандардна боја картичка, дијаманти за вкупно 447 видови, може точно да покаже сликата на бои шема за филтрирање
Нашите смола дијаманти со брилијантен боја, 447 бои, употреба на еколошки смола материјал, не-токсични и невкусна пред-служи за долго време, Не е лесно да исчезнат, да се обезбеди слика aestheticism и реални.
size A 15*25cm*2 парчиња+15*35cm*2 парчиња +15*40cm*1pc
size B 20x35cm*2pc+20x45cm*2pc+20x55cm*1pc
size C 30x50cmx2pc+30x60cmx2pc+30x80cm*1pc
Име на производ : DIY Дијамант Сликарство
Бренд : ангел е рака
Дијамант тип : 2,5 mm Плоштадот Дијамант
Употреба : Почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок
Diamond Материјал : Смола Дупчење
За Вежба : 100% Полн Плоштад Дијамант
За рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка
Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори
Пакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алатки
Пакување : Боја Кутија / Торба за нашите производи
Нашите производи се фабрички директна испорака. Ако сте Задоволни со нашата служба ,кликнете на сликата подолу ,може да се соберат нашата продавница, Ние ќе ви даде попуст за следниот пат ,ние ќе продолжиме да обезбеди високо-квалитетна стока, ви благодариме!
.

Други карактеристики

Големина:
sizeA, sizeB, sizeC
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
АНГЕЛ Е РАКА
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Дупчење Област:
целосна дијамант Везови
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација подарок
Име на производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Дијамант форма:
плоштад дијамант сликарство
колекции во собата:
алатки,смола дијаманти ,печатени платно
колекции:
Недовршениот дијамант мозаик
Ткаенина Тип:
HD Платно
Број на дијаманти:
Додадете 30% повеќе дијаманти

Најдобри понуди