• Неодамнешно
  • -42 %
5D DIY дијамант везови бел цвет дијамант сликарство Крстот Бод целосна вежба Кристал мозаик дома декорација подарок

5D DIY дијамант везови бел цвет дијамант сликарство Крстот Бод целосна вежба Кристал мозаик дома декорација подарок

DEN 285.00
DEN 490.56

Количина на стоки
Тековен


Име на производ : DIY Дијамант Сликарство
Бренд : ангел е рака
Дијамант тип : 2,5 mm Плоштадот Дијамант
Употреба : Почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок
Diamond Материјал : Смола Дупчење
За Вежба : 100% Полн Плоштад Дијамант
За рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка
Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори
Пакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алатки
Пакување : Боја Кутија / Торба за нашите производи
Нашите производи се фабрички директна испорака. се Најде соодветствува дијаманти користејќи check-листа извезена од страна на платно. Подолу е проценет испорака брзина за вашиот избор Пост воздух mail : 10-60 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата e Packet : 7-25 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата ЕМС експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата на курирската служба DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl. ние ќе сместени 30% повеќе дијаманти! Платно користење HD печатач. се Тркалаат на готовиот сликарство и лице од предната par.
База на материјали се направени на HD oilcloth и боја, секој соодветните боја блок се претставени преку писмо, Пост во дупчење процес може да се издвои од страна на соодветните вежба боја и писмо
Правење Чекори
A. Обезбеди бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail ,Ali Express Стандард на Превозот и e Packet Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. Притиснете на готовиот дел,бидете сигурни дека тоа е цврсто прикачен. Лифт дијаманти со вежба пенкало.com Fed Ex експрес : 4-8 дена Следење на веб-страница : fedex.com Вашето мислење, Ако не сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Стави дијаманти на вистинското место означено на платно. По завршувањето,можете да го користите соодветна рамка до рамка и висат на ѕидот Пакување и алатка
Големина > 30x40cm Кутија за Пакување Големина ≤ 30x40cm Торба за Пакување
Алатки : пинцети, Pick-Up Алатки колекции во собата : алатки,смола дијаманти ,печатени платно Совети : Ако најдете нешто недостасува или мис дијамант ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се реши во време за Испорака
Ние секогаш се испрати стоката во рок од 5 дена по вашата исплата. Отвори парцела и извади сите дијаманти.

Други карактеристики

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x55cm, 45x60cm, 50x65cm, 60x80cm
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
АНГЕЛ Е РАКА
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Шаблон Тип:
Растенијата
Pasting Област:
Целосна
Дупчење Област:
целосна дијамант Везови
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација подарок
Име на производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Дијамант форма:
плоштад дијамант сликарство
колекции во собата:
алатки,смола дијаманти ,печатени платно
колекции:
Недовршениот дијамант мозаик
Ткаенина Тип:
HD Платно
Број на дијаманти:
Додадете 30% повеќе дијаманти

Најдобри понуди