• Неодамнешно
Дијамант Везови додаток на Големо Плоштадот& круг Смола Дијаманти, 200-220 компјутери/торба, 1.2-1.3 грам/торба, 447 Бои YZ

Дијамант Везови додаток на Големо Плоштадот& круг Смола Дијаманти, 200-220 компјутери/торба, 1.2-1.3 грам/торба, 447

DEN 300.00

Количина на стоки
Тековен


Полн Плоштад & Круг Вежба 447 бои дијамант сликарство Забелешка : 1 lot = 10 торба (210-230 компјутери / торба) Можете да изберете омилена боја и да ни каже дијамант код. круг или квадрат. Можете да изберете една или повеќе бои. (На пример : 3688 # 10 торба, или 3688 # 1 торба, 3687 # 9 торба)

Други карактеристики

боја:
10 кеси, 20 торби, 50 кеси, 100 кеси, 447 кеси, 714 кеси
Употреба:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Тип:
447 боја
Материјал:
447 боја

Најдобри понуди