• Неодамнешно
  • -32 %
Нови,Целосно,Дијамант,Везови,продажба,ангели,бебе,5D,Дијамант Сликарство,Крос-Бод,3D Дијамант Мозаик,кристал,Везана,Занаети,5d уметност

Нови,Целосно,Дијамант,Везови,продажба,ангели,бебе,5D,Дијамант Сликарство,Крос-Бод,3D Дијамант Мозаик,кристал,Везана,Занаети,5d

DEN 262.00
DEN 385.44

Количина на стоки
Тековен

Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла на
stereophotograph и луксуз, совршено се изразува со нов стил смола дијамант, стои за вашиот домот вкус
за куќа декорација!
Смола дијамант е произведен од страна на само неколку производители.
Пакување
сите слика спакувани во тек. Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со
shinning светлината. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. нашите смола дијамант состои од 447 дијаманти со различни бои за да го изразат боја промени се бара во сите
DIY АЛАТКА ПОСТАВУВА
За Ефектот
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
Време на испорака
1. Во меѓувреме, тој, исто така, ќе земе многу на работници да ги собереш дефицит на предмети со таква мала големина. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Затоа, ние се одлучи да додадете 20% повеќе дијаманти за секоја торба за да се направи се за можноста на дефицит прашање, како и некои неочекувани околности како операција грешки во DIY. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Доволно смола дијаманти. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти ! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! : Feedback
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Нови,Целосно,Дијамант,Везови,продажба,ангели,бебе,5 D,Дијамант Сликарство,Крос-Бод,3 D Дијамант Мозаик,кристал,Везана,Занаети,5d уметност големина : 20*25cm или 30*40cm или 40*50cm или 35*45см или 45*60см или 50*70cm ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите
Diy дијамант сликарство
Материјал
Памук и смола дијамант
Ставки вклучени
1.

Други карактеристики

Големина:
20x25cm, 30*40cm, 40*50cm, 45*60cm, 50*60cm, 50*70cm, 55*80cm, 35*45cm, 60x90cm
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
сите слика спакувани во тек
Употреба:
Дома декор&ѕид уметност&ѕид декорација
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
број:
ZF1107 Ѕид налепници триптих
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик
Фото Големина:
20*25cm или 30*40cm или 40*50cm или 35*45см или 45*60см или 50*70cm
Предност:
На Продажба; Бесплатен Превозот; Купи Директно Од Кина фабрика/Пониска цена
нови 5d diy дијамант сликарство:
кристал мозаик

Најдобри понуди