• Неодамнешно
  • -20 %
Zhui ѕвезда 5d diy Дијамант везови Череп остров дијамант сликарство Крстот Бод полн плоштад вежба Кристал мозаик дома красат

Zhui ѕвезда 5d diy Дијамант везови Череп остров дијамант сликарство Крстот Бод полн плоштад вежба Кристал мозаик дома

DEN 260.00
DEN 325.44

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
20x30cm, 30x45cm, 35x50cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Најдобри понуди