• Неодамнешно
  • -30 %
Diy дијамант везови сликарство поставите планина река дома занаетчиски плоштадот кристал крстот слика со убава кутија за пакување

Diy дијамант везови сликарство поставите планина река дома занаетчиски плоштадот кристал крстот слика со убава кутија

DEN 1169.00
DEN 1670.40

Количина на стоки
Тековен

Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. По-продажбата на услугата :
На сите стоки што се продаваат се проверуваат строго. Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 5-7 работни дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена.
големина 60см X 30cm
големина 110cm 40cm X
Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување.
Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 20-40 дена. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress.
Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Тарифниот :
По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји.

Други карактеристики

Големина:
size 60X30cm box, size 110X40cm box
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Европа
Бренд Име:
СОПИРАЧКИ
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
30-45

Најдобри понуди