• Неодамнешно
  • -47 %
Diy Дијамант сликарство Крстот бод везови Поставува убава лале Занаети Везана 3d кристал Целосна покрие мозаици Плоштад

Diy Дијамант сликарство Крстот бод везови Поставува убава лале Занаети Везана 3d кристал Целосна покрие мозаици

DEN 300.00
DEN 564.96

Количина на стоки
Тековен

Реална слика (задоволат побарувачката)
4. Производството Чекори 1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши . По-продажбата на услугата : сите стоки што се продаваат се проверуваат строго.Ефтин (извор фабрика)
3. Честитки, можете да одат врамени до сега ! Работилница Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно . Превоз : Нашите производи се од Кина. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот 's address информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава.
Постојат два вида на дијаманти : 1 , точка 9 ; 2 , дел 13 . Тарифниот : По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји. Ви благодарам многу. За проследување клиенти, Ние исто така може да го користите "ZTO Експрес" за вашиот превоз, обично во рок од 30 дена може да се служи. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки.
За Canvasv
Увезената нафта сликарство платно , симболи е многу јасно . Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите клиенти од целиот свет.Време на испорака (5-7 дена)
За Пакување
A : меур торба за пакување ефект show (Големина≤30x40cm) Б : Боја кутија за пакување ефект show (Szie>30x40cm)
Опис : Различни големини за секоја слика, така што на различни кутии или торби меур.
Постојат 447 бои .Разни модели (заокружување)
5. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли.
2, Според боја код, изберете боја во чинија .

Други карактеристики

Големина:
25x20cm paper bags, 40x30cm paper bags, 50x40cm Color box, 60x45cm Color box, 62x50cm Color box
Бренд Име:
Петар рен
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Пастирски
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
три-димензионални
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Флорални
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
Боја кутија за пакување или хартиени кеси
Крстот бод колекции внатрешни детали :
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча,
Крстот бод државата :
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Детали :
100% Целосна покрие мозаици со слика
Погодни За :
домаќинство Дневна соба и спалната соба ходникот
Подарок За :
Пријатели,семејството,роденден,празник,се пресели во нов дом
Дијамант големина на :
0.25 cm*0.25 cm
Дијамант пакети :
Секоја торба број 210-240piece
Платно пакување :
исклучителна, заштита, навива без брчки...
Ткаенина Име :
убава лале boeket
Нумерирање :
772013

Најдобри понуди