• Неодамнешно
  • -50 %
Нов мозаик дијамант сликарство везови монистра Љубов Вазна Peony цвеќиња дијаманти крстот бод rhinestones Пломба рачно производство

Нов мозаик дијамант сликарство везови монистра Љубов Вазна Peony цвеќиња дијаманти крстот бод rhinestones Пломба рачно

DEN 345.00
DEN 689.28

Количина на стоки
Тековен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА УБАВА ДАМА ПРОДАВНИЦА ЗА НАКИТ
Опис На Производот
-Porduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство -Функција : тоа е целосна дијамант вез -Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : кутија за пакување за сите големини -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, направете го тоа со една те сакам : )
ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИ
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот . И купувачи се одговорни за царинските давачки. Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн услуги пред испраќањето на стоката назад.

Други карактеристики

Големина:
25x20cm, 40x30cm, 50x38cm, 60x45cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Модерна
Бренд Име:
QIUSI
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
торба/кутија за пакување
Број на Бои:
447 DMC боја

Најдобри понуди