• Неодамнешно
Машина за шиење делови 210E на дебел материјал месец веѓа JH180JH

Машина за шиење делови 210E на дебел материјал месец веѓа JH180JH

DEN 1238.40

Количина на стоки
Тековен


Дали имаш доверба производи JUKI 40014965 АМС-210 EN/H
АМС-221 EN/IP-420 B1828210 DAA SC180 JHABK

Други карактеристики

Употреба:
Вез
Бренд Име:
TOWASUISEI
Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Челик

Најдобри понуди