• Неодамнешно
  • -8 %
Дијамант во Облик на Quilters Владетел Хексагонална Владетел DIY Комбинација Владетел рачно изработени Цртање Владетел на Студентите DIY рачно производство

Дијамант во Облик на Quilters Владетел Хексагонална Владетел DIY Комбинација Владетел рачно изработени Цртање Владетел

DEN 190.00
DEN 205.92

Количина на стоки
Тековен

Дијамант во Облик на Quilters Владетел Хексагонална Владетел DIY Комбинација Владетел рачно изработени Цртање Владетел на Студентите DIY рачно производство
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Други карактеристики

Тип:
владетелот
Бренд Име:
SKC
Употреба:
Крстот-Бод
Материјал:
Акрилик

Најдобри понуди