• Неодамнешно
  • -23 %
5D DIY,Дијамант Сликарство,Посебен Облик,Дијамант Вез,Животно,Паун,Полн Крстот Бод,Мозаик,Декорација, Занаети,Божиќ

5D DIY,Дијамант Сликарство,Посебен Облик,Дијамант Вез,Животно,Паун,Полн Крстот Бод,Мозаик,Декорација, Занаети,Божиќ

DEN 726.00
DEN 942.24

Количина на стоки
Тековен


5 D DIY,Посебен Облик,Дијамант Вез,Животно,Паун,Полн Дијамант Сликарство,Крстот Бод,Мозаик,Декорација, Занаети,Божиќ
Answer : ___________________________ Note : 1.Секој пат кога ќе ставете регион, земете книга, притиснете тоа, тоа ќе го направи дијамант повеќе одговара.
За пакување
Повратни информации :
1.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за нас, ако сте задоволни со нашиот производ, тоа само се чини малку време,
но ни помогне многу, ние ќе се обидеме потрудиме да ви Послужи. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,
ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
2.Ако постои било каков проблем со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да се остави негативен или неутрален
повратни информации. Сè може да се реши од страна на комуникација на фер и пријателски : D : D
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант,
база на мапата со лепило фото хартија. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати.
(Пример : за производот
не е исто со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни,
итн. не квалитет проблем). Производ димензии прикажани во производот
опис на смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба,
Ви благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%,
помалку дупчење феномен
генерално, да не се појави, ве молиме остатокот увери купување.

Други карактеристики

Големина:
Full 40x50cm, Full 50x60cm, Full 60x70cm
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Пастирски
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Форма:
Станот
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
кодот на производот:
ZSH010
Големина:
40x50cm,50x60cm,60x70cm
Дијамант Тип:
магичниот круг дијамант
Дијамант ставете дел:
Целосна
Посебни Дијамант:
3D Посебен облик на Дијамант
Алатки:
Пинцети, Pick-Up Алатки
колекции во собата:
алатки,смола дијаманти ,печатени платно

Најдобри понуди