• Неодамнешно
  • -44 %
DIY 5D Целосна Дијаманти Везови Peony цвеќиња плоштадот Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Дијамант Мозаик Дома Декорација 731

DIY 5D Целосна Дијаманти Везови Peony цвеќиња плоштадот Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Дијамант Мозаик Дома

DEN 192.00
DEN 342.24

Количина на стоки
Тековен

Поради ограничување на мерење, вистинската големина, ќе имаат одредена мала грешка(1-3cm). Plesase им овозможи на некои мали разлики во бојата. Тоа може да биде предизвикана од страна на некои неизбежна причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Големината обично значи големина на СЛИКА. и ова е недовршена дијамант сликарството и што треба да го направи тоа со себе
големина на слика за :
16x24cm/28x38cm
Важни информации за Купувачите : кога ќе примите цел ве молиме проверете го тоа пред да се регистрирате цел.Ако пакетот е ОШТЕТЕНА или не одговара со цел што си ја купил,тогаш ве молиме ОДБИЕ нарачката.Ако не ги проверите цел пред прифаќање на цел потоа подоцна се најде таму е проблемот или dismatch тогаш ние НЕ презема било каква одговорност и Нема враќање на купувачот.

Други карактеристики

Големина:
picture size 16x24cm, picture size 28x38cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Форма:
Посебна
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Златна Panno
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Флорални
Рамка:
No
Број на Бои:
зависи од слика
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
Растенијата Серија
Ткаенина Тип:
Платно
Тип:
diy дијамант сликарство
Вез Метод:
Целосна Везови
Алатки:
Pick-Up Алатки,вежба пенкало и лепак
колекции во собата:
алатки,смола дијаманти ,печатени платно
Пакет:
Кутија
stype:
Европа
колекции:
Недовршениот дијамант мозаик

Најдобри понуди