• Неодамнешно
  • -40 %
Цртан филм Животни Уметност 5D Diy Дијамант Сликарство Постави Крст Бод Крава & Пеперутка Везана Дома Везови Декоративни Божиќ

Цртан филм Животни Уметност 5D Diy Дијамант Сликарство Постави Крст Бод Крава & Пеперутка Везана Дома Везови Декоративни

DEN 331.00
DEN 552.00

Количина на стоки
Тековен

Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме!
.

Други карактеристики

Големина:
20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 60x60cm, 80x80cm, 35x35cm, 45x45cm
Бренд Име:
MYCELLA
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Цртан филм
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
три-димензионални
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Место на Потекло:
Кина
Големина на:
25x23x12cm
поставување на сонцето:
3d дијамант сликарство
Тема:
5d diy дијамант везови
Точка Не:
Z501J825

Најдобри понуди