• Неодамнешно
  • -40 %
ЈИ СВЕТЛА 5D Полн Круг дијамант сликарство diy дијамант сликарство везови крстот бод Дома Декор дијамант мозаик Црвени Цвеќиња Подарок

ЈИ СВЕТЛА 5D Полн Круг дијамант сликарство diy дијамант сликарство везови крстот бод Дома Декор дијамант мозаик Црвени

DEN 266.00
DEN 444.00

Количина на стоки
Тековен

ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. Тоа, исто така, одговара за неколку момци за да се заврши. Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакцијата од сите клиенти од целиот свет. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress. ако ви се итни,pls изберете DHL, или ЕМС. Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. По-продажбата на услугата : сите стоки што се продаваат се проверуваат строго. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор.Вие само треба да го залепите дијамант од соодветната област правилно. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 5-7 работни дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Клиентите се Прикаже Област Пред да плаќање, ве молиме прочитајте ја следната содржина внимателно, ќе ви гарантира да се добие среќен шопинг патување. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки. Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод. Ви благодарам многу. Почитувани, се обрне внимание! Дијамант слики што се продаваат се полу-готовиот производ и не вклучува рамка . Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена.

Други карактеристики

Големина:
20x25cm, 30x40cm, 40x55cm, 50x65cm, 60x80cm
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Растенијата
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Најдобри понуди