• Неодамнешно
  • -20 %
Полн Плоштад Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Череп 3D Везови Крстот Бод Мозаик Кристал Дома Декор Подарок

Полн Плоштад Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Череп 3D Везови Крстот Бод Мозаик Кристал Дома Декор Подарок

DEN 253.00
DEN 316.80

Количина на стоки
Тековен

Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн фабрика и продавница во светот во 3 години. За нас се и фабрика се наоѓа во Кина копното и еден од најголемите онлајн продавници во Кина. тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Chunfeng дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате!
За shippment Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), Русија и Balarus испратено од Itella , Други, испратени од Кина Пост Воздухопловната. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање.
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант . Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Време на испорака : За 7-15 дена.

Други карактеристики

Големина:
20x30cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Портрет
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
според фото

Најдобри понуди