• Неодамнешно
  • -38 %
Був,Дијамант Вез,Мозаик,Ѕидни Украси,DIY,Rhinestones,Атипичен,Дијамант Сликарство,Крстот Бод,Животно,Серија,Игла Подароци -LH-013

Був,Дијамант Вез,Мозаик,Ѕидни Украси,DIY,Rhinestones,Атипичен,Дијамант Сликарство,Крстот Бод,Животно,Серија,Игла Подароци

DEN 322.00
DEN 519.84

Количина на стоки
Тековен


Мозаикот сликарство не HD слика.
Дијамант слика : 5-Висока вискозност и Доволно Дијамант
1* Ние користиме двострано лепило на вискозитет, не е лесно да се падне дијаманти
2* Висок квалитет сјајна плоштадот дијамант,никогаш нема да избледи
.Хуманизација боја retrieval операција повеќе погодно.Answer : ___________________________ NOTE : мозаик сликарство не HD слика, тие се различни, различен стил.(исто како ќе го изберете)
2. ако за било која причина не сте задоволни, ве молиме не директно од напуштање негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. ве молиме остатокот увери купување . Ви благодариме за изборот на Oue Продавница.
за големина на : големина е со големина на сликата, не големина на екранот, има некоја грешка (1-2 cm). Тоа е многу топла и полна со среќа. Ајде да го реши проблемот со вас . Сите се виси на diy дијамант сликарство на вашето семејство .5 mm (како што се на Пиксели од сликата). П : Што е облик на дијамант сликарство? A : Драг пријател , дијамант е Тркалезна дијамант везови П : Што е вид на пакет се користи за да сликарството ? A : Драг пријател , сите наши производи се добро спакувани , ( Свиткан во Хартиени кеси) , ние ќе ги пакет carfully befoer на стоки испратени надвор . П : Колку време јас ќе го дадам мојот googs откако ќе плати мојата цел ? A : ние ќе ви испрати стоката во 1-4 дена по сте платиле вашата нарачка , вие ќе ги добиете вашите производи во 15-60 дена . Фотографијата е полна област дијамант слики , постојат доволно дијаманти. Се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ако имате било какви прашања во врска со нашите дијамант боја производи, ние сме дваесет и четири часа во линија . (пребарување "costom" во мојата продавница)
П : Како можам да го испратам мојот сопствени фотографии за вас?
A : Почитувани, можете да ја внесете во пораката центар и кликнете на "" Испратите фотографија "" за да ја испратите вашата сопствена слика за мене. ако дијаманти не е доволно, можете да не контактирате директно .
За Круг дијамант
Дијамант слика : 1-Висок Квалитет Дијамант
Дијамант слика : 2-HD Слика платно со Висок defintion сликарство платно појасни. ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезди. Предмети : 1."
П : Дали дијамант вежба платно заврши ? A : Драг пријател , сите наши производи се во Целосна Вежба Сликарство , тоа е 100% се вежба , да се заврши вежба , целата платно треба вежба дијамант .

Други карактеристики

Големина:
20X30CM Round, 30X45CM Round, 40X60CM Round, 20X30CM Square, 30X45CM Square, 40X60CM Square
Стил:
Модерна
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Бренд Име:
магијата мајстор
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Број на Бои:
10-60
Поставете Тип:
крстот бод
Употреба:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,трпезарија
Техника:
diy дијамант сликарство
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Материјал:
Смола Rhinestones
Рамка:
Формулиран
Тип:
дијамант везови
Стил:
був

Најдобри понуди