• Неодамнешно
  • -49 %
DIADIY целосна Diy 5d Дијамант Сликарство Пустината автомобил Дијамант Везови Поставите Дијамант Мозаик Дома Декоративни Убавина Божиќ Подарок

DIADIY целосна Diy 5d Дијамант Сликарство Пустината автомобил Дијамант Везови Поставите Дијамант Мозаик Дома Декоративни

DEN 236.00
DEN 463.20

Количина на стоки
Тековен

дијамант облик : Тркалезна дијамант 7. Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена. тоа е полна дијамант везови 6.Алатка : Точка вежба пенкало,Цврсти лепак,Точка вежба плоча Фото Обичај : Ние може да се сопствени-направи дијамант слика за вас. Пост воздух mail : 10-60 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата e Packet : 7-25 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата ЕМС експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата на курирската служба DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl.Пакување : Сите производи боја кутија за пакување 5 .Материјал : Круг Смола Дијамант
4.com Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. Ако за било која причина не сте задоволни, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. Подолу е проценет испорака брзина за вашиот избор.com Fed Ex експрес : 4-8 дена Следење на веб-страница : fedex. Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се добие стоката. Инструмент не вклучува пинцети,Пластични пенкало, наместо на пинцети , Ако ви треба помош на пинцета, ве молиме оставете порака забелешка. Нашите дијамант сликарство е без рамка . Обезбеди бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail и e Packet. тоа не е готов слика ,што треба да заврши себе ,
C. Ве молам да ми кажете што моделот и големината дали ви се допаѓа,ние ќе сопствени-направи за вас и да ви даде разумен pric
За shippment Ние секогаш се испрати стоката во рок од 5 дена по вашата исплата. Употреба : Дом, Канцеларија, Хотел, уникатен подарок
3.
Добредојдовте на DIADIY Дијамант сликарство Продавница
Внимание : A. За било која причина, ако едноставно сакаат да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот. Ако моделот и големината не е задоволи вас во нашата продавница. Име на производ : Рубикова Коцка дијамант Сликарство
2. Стап вежба област : 100% круг копар . Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезда. Чувајте ги производите во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат врати производот.

Други карактеристики

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 60x75cm
Бренд Име:
DIADIY
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
алатка:
смола дијамант,платно,Пластични пенкало.Некои дупчење кутија ,Цврсти лепак
Пакување:
кутија за пакување
колекции:
Недовршениот дијамант мозаик
Дијамант Тип:
Рубикова Круг Дијамант

Најдобри понуди