• Неодамнешно
  • -45 %
10 Ребра Прилагодливи Накит Алатка Кутија Монистра Апчиња Организатор Помине Уметност Совет Складирање Кутија Случај тешко е транспарентна Пластика

10 Ребра Прилагодливи Накит Алатка Кутија Монистра Апчиња Организатор Помине Уметност Совет Складирање Кутија Случај

DEN 476.00
DEN 864.96

Количина на стоки
Тековен


Состојба : 100% Nouveau couleur : транспарентна matériel : PP QUANTITÉ : 10 PC partie No : homest0003 taille environ : 13 cm x 6.4 cm x 2 см [1 pouces = 2.54 см оу 1 cm = 0.394 pouces] Забелешка ил peut y avoir une certaine odeur sur la boîte, s'il vous plaît ne vous inquiétez па, ле mettre данс он endroit avec une bonne вентилација, alors ça ира mieux 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!

Други карактеристики

Употреба:
Крстот-Бод
Бренд Име:
QJH
Тип:
Игла За Плетење
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
RX304
Спецификација:
17*9.8*2cm

Најдобри понуди