• Неодамнешно
  • -49 %
DIADIY целосна Diy 5d Дијамант Сликање Пејзаж град Дијамант Везови Поставите Дијамант Мозаик Дома Декоративни Убавина Божиќ Подарок

DIADIY целосна Diy 5d Дијамант Сликање Пејзаж град Дијамант Везови Поставите Дијамант Мозаик Дома Декоративни Убавина

DEN 244.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен

тоа не е готов слика ,што треба да заврши себе ,
C. За било која причина, ако едноставно сакаат да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот. Име на производ : Рубикова Коцка дијамант Сликарство
2. Ние ќе го реши проблемот. Ако моделот и големината не е задоволи вас во нашата продавница. Експрес обично имаат царина прашање, во тој случај, ве молиме да соработува царинската да плаќаат данок.com Fed Ex експрес : 4-8 дена Следење на веб-страница : fedex. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезда. Обезбеди бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail и e Packet.Материјал : Круг Смола Дијамант
4. Ако за било која причина не сте задоволни, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.дијамант облик : Тркалезна дијамант 7. Нашите дијамант сликарство е без рамка .com Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се добие стоката. Инструмент не вклучува пинцети,Пластични пенкало, наместо на пинцети , Ако ви треба помош на пинцета, ве молиме оставете порака забелешка. Употреба : Дом, Канцеларија, Хотел, уникатен подарок
3. Подолу е проценет испорака брзина за вашиот избор. За Повратни информации, Ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак производи може да добијат оштетување за време на долгото породување.Алатка : Точка вежба пенкало,Цврсти лепак,Точка вежба плоча Фото Обичај : Ние може да се сопствени-направи дијамант слика за вас. Чувајте ги производите во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат врати производот. Пост воздух mail : 10-60 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата e Packet : 7-25 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата ЕМС експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата на курирската служба DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl. Стап вежба област : 100% круг копар . Ве молам да ми кажете што моделот и големината дали ви се допаѓа,ние ќе сопствени-направи за вас и да ви даде разумен pric
За shippment Ние секогаш се испрати стоката во рок од 5 дена по вашата исплата.

Други карактеристики

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 60x75cm
Бренд Име:
DIADIY
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Број на Бои:
Над 45
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
алатка:
смола дијамант,платно,Пластични пенкало.Некои дупчење кутија ,Цврсти лепак
Пакување:
кутија за пакување
колекции:
Недовршениот дијамант мозаик
Дијамант Тип:
Рубикова Круг Дијамант

Најдобри понуди