• Неодамнешно
  • -40 %
Полн Плоштад 5D DIY Дијамант алатки за Сликање Перо diy дијамант алатки за сликање Точка пенкало 3D Дијамант везови DIY алатки

Полн Плоштад 5D DIY Дијамант алатки за Сликање Перо diy дијамант алатки за сликање Точка пенкало 3D Дијамант везови DIY

DEN 230.00
DEN 384.00

Количина на стоки
Тековен


DIY Дијамант Сликарство "Перо diy дијамант алатки за сликање Точка пен"
Пакување Детали Единица Тип : многу (5 парчиња/многу) Пакет Тежина : 0.7 kg (1.54 lb.) Пакет Големина : 60cm x 12cm x 10cm (23.62 во x 4.72 во x 3.94 во)

Други карактеристики

Големина:
1 lot, 2 lot, 5 lot, 10 lot
Стил:
Модерна
Бренд Име:
KAMY YI
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди