• Неодамнешно
  • -45 %
DIY Прилагодливи Кожа Занает Ротирачка Алатка Прилагодливи Пролет Compasses Dividers Кожа Работ Линија за Означување Алатки

DIY Прилагодливи Кожа Занает Ротирачка Алатка Прилагодливи Пролет Compasses Dividers Кожа Работ Линија за Означување

DEN 333.00
DEN 604.80

Количина на стоки
Тековен


Теренот мерач : прилагодлив на теренот, почетниците основни алатки.
Се однесува само на растителни тен и hardcover употреба.
DIY кожа tools да се користи методот не е ограничен, употребата на препораки за повикување само
Игра на кожа треба да се подготви линија кога се користи. Со потребата да се измери растојанието по потреба да се заклучи, според ждрепката на права линија на конец, можете да ги користите дијамант намалување на удар, и исто така, може да се користи за да се наслика на работ на пат е изменета линија.
Користење на процесот на референца :
1, врвот на завртката можат да бидат активни во процесот на транспорт, исто така, може да биде надвор, ние може да се само-затегнување или да се загуби.
2, различни играчи на совет на остри барањата на различните барања, како што е мелење повеќе остар или повеќе круг, можете да го користите острило, брусилки, sandpaper и други авто-третман.
Големина : 4-инчен вкупна должина од 14.5 cm, 6-инчен вкупната должина на 20.5 cm

Други карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
QJH
Тип:
Кожа Алатки
Употреба:
Правила намали прилози
Тип :
компас Кожа алатки
Употреба:
Правила намали прилози
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име на производ:
компас Кожа tools/прилагодување на теренот мерач/Compasses
Број На Производ:
RX138
боја:
црна/злато
Големина 1:
должина 20.5 cm
Големина 2:
#2 должина 14.3 cm

Најдобри понуди