• Неодамнешно
  • -35 %
Дијамант Везови 5D DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Град Глетка Целосна Пејст Кристал Мозаик Занаети Diamant Подароци

Дијамант Везови 5D DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Град Глетка Целосна Пејст Кристал Мозаик Занаети Diamant Подароци

DEN 278.00
DEN 427.20

Количина на стоки
Тековен

И ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен викендите.
ФОТО ОБИЧАЈ
База на HD платно
Предметите вклучуваат : вежба,платно,фах,точка дијамант вежба пенкало,лепак,А4,кутија/хартија пакет Совети : ве молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме договорот нас
1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не. Дијамант Додаток Услуга
Ние ќе испрати било дијаманти кои вие може да изгубите.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ. Ако имате некои посебни барања, можете да оставите порака во ред или да ни кажете директно НЕ :
Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант тип : 100% Полн Плоштад/Круг дијамант сликарство Пакување : Боја Кутија / Торба (кога дијамант сликарство големина помалку од 40 х 30 см пакување со кеси) Големина : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка,и тоа не е готов слика,што треба да заврши себе .Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3,4 ѕвездите, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Ние се стави 30% екстра дијаманти во секој торби на дијаманти.
Дали треба да се плати за тарифни? Тоа зависи од тарифната политика на својата земја. Ние работиме во Кина.
Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако било какви проблеми доаѓа до вас, ве молам, не грижете се. Можете да контактирате со нас на прво место.Ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Ali Express Премиум Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, SPSR, Пони Експрес и курирската служба DHL. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Временска Зона Работното Време Пекинг Време 08 : 30 до 17 : 30 Москва Време 03 : 30 до 12 : 30 НАС Pacific Time 17 : 30 до 02 : 30 холандски Време 02 : 30 до 11 : 30
За Превозот Земја, Вообичаено, пристигнуваат време руската Федерација 15 ~ 23 дена Холандија 12 ~ 15 дена сад 14 ~ 19 дена Шпанија 13 ~ 17 дена Франција 13 ~ 17 дена Велика Британија на 10 ~ 13 дена Украина 16 ~ 21 дена Другите 15 ~ 30 дена
1.

Други карактеристики

Големина:
Square Drill 20x30cm, Round Drill 20x30cm, Square Drill 45x30cm, Round Drill 45x30cm, Square Drill 60x40cm, Round Drill 60x40cm, Square Drill 75x50cm, Round Drill 75x50cm, Square Drill 90x60cm, Round Drill 90x60cm, Square Drill 120x80, Round Drill 120x80
Бренд Име:
KAMY YI
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Најдобри понуди