• Неодамнешно
  • -44 %
Diy дијамант сликарство гитара рачно изработени крстот бод комплет целосна Дијамант везови Слон 3D плоштадот Дијамант Мозаик пејст сликарство

Diy дијамант сликарство гитара рачно изработени крстот бод комплет целосна Дијамант везови Слон 3D плоштадот Дијамант

DEN 292.00
DEN 520.80

Количина на стоки
Тековен


Совети : Драги пријатели, нашите производи се плоштад и круг дијаманти, односно, за вашиот избор, круг дијамант операција повеќе пригоден, плоштад дијаманти без празнини, ако сте почетник, ви предлагам да изберете круг дијаманти. Детали за производот Операција Детали Кутија за пакување за слики поголеми од 40 x 30 cm Пакување кеси за слики помала или еднаква на 40 x 30 см

Други карактеристики

Големина:
round 20x30, round 30x40, round 40x55, round 50x70, round 80x55, square 20x30, square 30x40, square 40x55, square 50x70, square 80x55
Бренд Име:
mhd
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Гитара

Најдобри понуди