• Неодамнешно
  • -35 %
полн плоштад дијамант 5D DIY дијамант сликарство Орхидеи свеќи дијамант везови Крстот Бод 5pcs Мулти-слика оркестарот

полн плоштад дијамант 5D DIY дијамант сликарство Орхидеи свеќи дијамант везови Крстот Бод 5pcs Мулти-слика оркестарот

DEN 780.00
DEN 1199.04

Количина на стоки
Тековен

Големина 1 : 15 CMX30 CMX2 PCS 15 CMX35 CMX2 PCS 15 CMX40 CMX1 PCS Големина 2 : 20 CMX40 CMX2 PCS 20 CMX45 CMX2 PCS 20 CMX55 CMX1 PCS

Други карактеристики

Големина:
1525x2 1535x2 1540x1, 2035x2 2045x2 2055x1
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
KAMY YI
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна

Најдобри понуди