• Неодамнешно
  • -40 %
Масло Автомобили 5D Плоштадот Дијамант Сликарство Вежба Смола Везови дијамант Шема Слики Крстот Бод Колекции ѕид налепници derection

Масло Автомобили 5D Плоштадот Дијамант Сликарство Вежба Смола Везови дијамант Шема Слики Крстот Бод Колекции ѕид налепници

DEN 239.00
DEN 398.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
20x20cm Square, 25x25cm Square, 30x30cm Square, 35x35cm Square, 40x40cm Square, 45x45cm Square, 50x50cm Square, 55x55cm Square, 60x60cm Square, 20x20cm Round, 25x25cm Round, 30x30cm Round, 35x35cm Round, 40x40cm Round, 45x45cm Round, 50x50cm Round, 55x55cm Round, 60x60cm Round
Употреба:
Слики
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Сценско
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација Шаблон Тип
Алатки тип:
Pick-Up Алатки Вид
Дијамант сликарство Поставите Тип:
diy дијамант сликарство
кристал Детали :
Целосна Дијамант со слика колекции внатрешни детали смола честички
Колекции Везови Метод:
Целосна Везови Тип
дијамант сликарство Завршување:
Треба рачно изработени Материјал од Дијамант

Најдобри понуди