• Неодамнешно
  • -28 %
Формула На Млеко Чување Бебе Хранење Кутија Преносни Млеко Во Прав Формула Фармацевт Бебе Деца Деца Храна Контејнери За Складирање

Формула На Млеко Чување Бебе Хранење Кутија Преносни Млеко Во Прав Формула Фармацевт Бебе Деца Деца Храна Контејнери

DEN 219.00
DEN 304.80

Количина на стоки
Тековен


Формула На Млеко Чување Бебе Хранење Кутија Преносни Млеко Во Прав Формула Фармацевт Бебе Деца Деца Храна Контејнери За Складирање
Поддршка Dropshipping
Поддршка Веледрогерија
Спецификации на формула за млеко stroage :
Материја : PP
Големина : 8.4*11.4 cm
Капацитет : 120g
Слика на формула за млеко stroage :
Трговија на големо и пад на превозот :
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 4-9 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние ќе ви ја испратиме стоката за вашите клиенти директно и без нашите информации.
Што ќе правиме кога купување заштита времето истекува?
Ако го купите за заштита на времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да го продолжи.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради промена на политики од земји да земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Па тоа ќе подобро ќе може да оставите порака да се информирате на вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Како да знаете статус на парцели ? Ние ќе ви испратиме следење на број кога пратката се испраќаат ,и трага превозот информации редовно. Пораката ќе биде испратена на Aliexpress ако вашиот пакет пристигна во localpost канцеларија. Ве молиме да се фокусира на тоа, инаку парцели ќе бидат вратени кој резултати од никој не го зема тоа за долго време.
Позитивни Повратни Информации .
1.Ние секогаш се нудат конкурентна цена и со најдобар стоки и услуги ,се надеваме дека нашите производи секогаш ќе ви даде задоволни шопинг успешен обид !
2.вашата Позитивни повратни информации е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави убав повратни информации , ви благодарам многу!
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви даде среќен шопинг расположение !

Други карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Употреба:
Храна
Возрасна Група:
Бебиња
Број На Модел На:
BZ3055
Материјал Функција:
Латекс Слободни,Phthalate Слободни,Nitrosamine Слободни,ПВЦ Слободни,BPA Free
Возраст Опсег:
4-6M,13-18 МИЛИОНИ,2-3Y,0-3М,13-14Y,10-12Y,10-12M,19-24M
Шема:
Три-решетки
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
PP
Име:
Формула На Млеко Складирање
Објектот нема:
BZ3055
Материјал Функција:
BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни
функција 1:
Не е лесно да се деформирани, трајни
Карактеристика 2:
Варењето, а не влажни
Употреба:
Храна
Шема:
Три-решетки
Стил:
Бебешка храна чување храна контејнер,бебе формула
Тип:
Формула На Млеко Складирање
Други:
Формула На Млеко Складирање

Најдобри понуди