• Неодамнешно
  • -5 %
Rarelock Цртан филм Боја Месинг Катанец со 2 Копчиња за Фиока Вратата Накит Кутија Кеси за Заклучување DIY оков за Мебел на

Rarelock Цртан филм Боја Месинг Катанец со 2 Копчиња за Фиока Вратата Накит Кутија Кеси за Заклучување DIY оков за Мебел

DEN 292.00
DEN 307.68

Количина на стоки
Тековен

Ако не се добие објектот додека времето за испорака е крај, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се прошири и на испорака за заштита на датум веднаш.
торба
Име : Цртан филм Боја Месинг Катанец со 2 Копчиња за Фиока Вратата Накит Кутија Кеси за Заклучување DIY оков за Мебел
Ве молиме имајте во предвид производот број (1-12) по купувањето, ако не постои забелешка, ние ќе бидат случајни пратката . Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел.
Ние ќе ви ја испратиме бесплатно на подароци во вашиот парцела ако можете да додадете нашата продавница до вашите омилени. Ве молиме НЕ го отвори спорот во рок од 59 дена од пратката е транспортирана ако земјата на дестинација е Русија или Јужна Америка Земји . Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки.
Комуникацијата е Најдобар Начин да се решат проблемите.
Забелешка :
1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;
2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа. Ве молиме НЕ го отвори спорот во рамките на 79 дена од пратката е транспортирана ако земјата на дестинација е Бразил . Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Ве молиме да го потврдите вашето информации(име и презиме, поштенски код, телефонски број, итн.
Предмет : MMS391
Заклучување Тип : Цртан Филм Катанец
Key Type : Рамни Копче
Материјал : Месинг
Заврши : Никој
Кратенка : во Текот 100
Големина(Должина*Ширина) : 18mm*39mm
Нето Тежина : 65g / Торба
Бруто Тежина : 55g / Торба
Пакет : ПП торба
Додатоци :
Скролување*2
Примена :
Терминалната опрема, електронски/метал/дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг/игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монета-op, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.

Други карактеристики

боја:
1pcs Бр.1, 1pcs No2, 1pcs No3, 1pcs No4, 1pcs No5, 1pcs No6, 1pcs No7, 1pcs No10, 1pcs No12
Бренд Име:
R
Заклучување Тип:
Внесувањето Катанец
Број На Модел На:
MMS391
Големина:
18mm*39mm
Специјално:
Цртан Филм Месинг Катанец
Примена:
Вратата Фиока Торба Накит Кутија
Материјал:
Дувачкиот
боја:
Никој
Заклучување Структура:
Станот Копче За Заклучување
Клучни Комбинација:
Над 100
Тежина:
65g
големина(должина*ширина):
18mm*29mm
Додатоци:
Скролување*2
Пакет:
Меур торба

Најдобри понуди