• Неодамнешно
  • -17 %
Фиока Тубуларна Cam за Заклучување На Вратата поштенско Сандаче Кабинет Шкафот w/2 Копчиња за 20mm Брави Капка Брод

Фиока Тубуларна Cam за Заклучување На Вратата поштенско Сандаче Кабинет Шкафот w/2 Копчиња за 20mm Брави Капка Брод

DEN 96.00
DEN 115.68

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики : Погоден за Кабинет,поштенско Сандаче, Фиока, Шкафот и така натаму Cam е заштитена до тело од една завртка Спецификации : 1. Заклучување на површината дијаметар : 21.5 mm 2. Навој Дијаметар : M18 3. Тема Должина : 16mm 4. Заклучување на телото Ефективна должина : 20mm 5. Ротација агол : 90° 6. Заклучување Тело Материјал : Цинк Легура 7. Површината материјал : светла хром Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина : 1 x Заклучување 2 x Клучеви 1 x Locking Plate

Други карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Заклучување Тип:
Брави

Најдобри понуди