• Неодамнешно
MT6070 MT6070IH MT6070IH2 MT6070IH3 MT6070IH5 Допир стакло touch-pad HMI panel нови Eview допир маска

MT6070 MT6070IH MT6070IH2 MT6070IH3 MT6070IH5 Допир стакло touch-pad HMI panel нови Eview допир маска

DEN 600.00

Количина на стоки
Тековен

Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте,ве молиме контактирајте со нас пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.Сите фотографии се прикажани се 100% вистински и за повикување само.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.1 приоритет.Вашето задоволство е секогаш наш БР.Превозот на трошоците направени се за вас.кога ќе го одбра превозот метод, ве молиме да ги прашате нашите продавачот за да го промените вкупно задолжен за специјални производи.Ние картичка за секој купувач и ќе направи нашите напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Ако не е,ве молиме контактирајте со нас прво.Предмети мора да се врати во оригиналната состојба за наплата/размена.Бесплатен превозот надомест за Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail за посебен предмет.Со цел да се создаде пријатен шопинг искуство за вас,ние сме посветени на обезбедување на врвен квалитет и одлична услуга во секое време.

Други карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
MT6070 MT6070IH

Најдобри понуди