• Неодамнешно
  • -0 %
CNC гравирање машина ER орев collet spanner клуч 2 ПАРЧИЊА A M тип ER11 ER16 ER20 тип на дрво рутер рака алатки

CNC гравирање машина ER орев collet spanner клуч 2 ПАРЧИЊА A M тип ER11 ER16 ER20 тип на дрво рутер рака алатки

DEN 379.00
DEN 379.20

Количина на стоки
Тековен

Ако не се справи во рокот, стоки ќе бидат уништени од сопствени
Г. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме 5 ѕвезди позитивни повратните информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.

Други карактеристики

боја:
За ER11, За ER16, За ER20
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CNC машина ER collet клуч

Најдобри понуди