• Неодамнешно
300мм*450 мм NCCTEC круна дијамант дупчење битови | 12 бетонски ѕид влажни core битови | Професионални инженерски core вежба

300мм*450 мм NCCTEC круна дијамант дупчење битови | 12 бетонски ѕид влажни core битови | Професионални инженерски core

DEN 14828.64

Количина на стоки
Тековен


300мм*450 мм круна дијамант дупчење битови | 12" бетонски ѕид влажни core битови | Професионални инженерски core вежба.
ако сакате 18mm - 76mm дијаметар вежба битови , ве молиме да ги видите тука, тие се глобални БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ! :
ако сакате 83mm - 230mm дијаметар вежба битови , ве молиме да ги видите тука :
ако сакате 245mm - 350mm дијаметар вежба битови , ве молиме да ги видите тука :
Брзина : 0.82 cm во минута.
Перформанси :
NCCTEC основни делови одберете високо-квалитетни дијамант и алуминиумски прав, професионални се зајакне висок стандард тела бетон, со висока густина армиран бетон,тула дизајн формула на висока густина армирано-бетонски, брзо дупчење брзина, долг живот.
Скок заб дизајн.
добро Concentricity.
гаранција мала работа замав и висока прецизност вежба.
Користење на германската CNC ласерски опрема за заварување и технологија за да се произведе еден свет-класа ниво на производи,глава за заварување фирма,не е лесно да се откажат од забот,брзо дупчење брзина.
NCCTEC Интегрирани вежба има пристапни цени за бетон,вежба на ѕидот , има добри перформанси.
ако се вежба предмети содржат тела, препорачливо е да се користат на одвоени структура вежба,тоа е веќе живот и полесно да го замени ncctec core вежба главата.

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
NCCTEC
Материјал:
дијамант
Должина:
450mm 18
Употреба:
Други
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
CD300L
Тип:
Основни Вежба Малку

Најдобри понуди