• Неодамнешно
  • -0 %
53/55/60/65/70/75/80 mm зацементира карбид Дрво Вежби Дрво Здодевни Дупка Видов Машина Алатка

53/55/60/65/70/75/80 mm зацементира карбид Дрво Вежби Дрво Здодевни Дупка Видов Машина Алатка

DEN 311.00
DEN 311.04

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Дупка Со Дијаметар Од:
53mm, 65mm, 80mm, 60mm, 70mm, 75мм, 55мм
Број На Модел На:
53/55/60/65/70/75/80 mm
DIY Материјали:
Дрво
Употреба:
За Дупчење Дрво
is_customized:
Yes
Бренд Име:
VIDONIA
Тип:
Центар Вежба Малку
Материјал:
Кобалт Челик, Легури

Најдобри понуди