• Неодамнешно
  • -17 %
150pcs Ротари Алатка Додатоци Мини Вежба Малку Set & Одговара Dremel Мелење Тркала Резба Полирање Мелница Главата Алатка Поставува

150pcs Ротари Алатка Додатоци Мини Вежба Малку Set & Одговара Dremel Мелење Тркала Резба Полирање Мелница Главата Алатка

DEN 199.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики :
Заврши 150pcs ротари додатоци.
Комплет вклучува сè што ви треба за сечење, брусење, резба, гравирање, обликување, пескарење, чистење, полирање и повеќе.
Спецификации :
Материјал : потрошен материјал
Количина : 150pcs
Нето тежина : Околу. 108g
Пакет големина : Прибл. 15.5 X 12 X 4cm/6.1 X 4.72 X 1.57"
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
30 X Биг Песок Прстен(60/120/240 големината, секоја со 10pcs)
30 X Мали Песок Прстен(60/120/240 големината, секоја со 10pcs)
40 X Мелење Тркала
43 X Sandpaper Лист
2 X Мали Гумени Род
1 X Голема Гума Род
1 X Видов Род 3.0
3 X Полиран Месинг Четки

Други карактеристики

Број На Модел На:
Ротари Алатка Малку Сет
Тип:
Други
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Други
Употреба:
За Дупчење Дрво
is_customized:
Yes
Бренд Име:
WEIERLI
Должина:
ротари алатка
Тип:
ротари алатка додатоци
Материјал:
Количина:

Најдобри понуди