• Неодамнешно
  • -23 %
OOTDTY 5 Компјутери/set Дупка Видов Вежба Битови Поставена Плочка Керамички Машина Стакло, Мермер 5мм-12mm Дијамант Рака Алатки

OOTDTY 5 Компјутери/set Дупка Видов Вежба Битови Поставена Плочка Керамички Машина Стакло, Мермер 5мм-12mm Дијамант Рака

DEN 61.00
DEN 79.20

Количина на стоки
Тековен


Опис :
Материјал : Метал
Погодни за употреба во ударна дупка на стакло, мермер, гранит плочка или
Овој дијамант обложени core вежба малку отстранува полн круг од стакло, плочки, мермер, гранит, керамички или други материјали и само потребите за вода за подмачкување
Може да се користи со стандардните електрични вежба(Не се Вклучени)
Секогаш користете лубриканти (вода ), инаку дијамант core вежба ќе изгори
Започнете ја вашата дупка дијагонално, направи круг трага и потоа држете притиснато вежба права
Совршен за Сечење Точни Дупки во Стакло И Керамика
Тешки дупка пили обложено со никел со дијамантски слој дава супериорни перформанси на керамички плочки и слични материјали
На Дијамантски Слој на Овие Пили Даваат Супериорни Перформанси и Живот
Вкупно 5 различни големини : 5mm 6mm 8мм 10мм 12mm (5/32", 1/4", 5/16", 3/8", 1/2")
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
5 Компјутери x Дупка Видов Вежба Битови Поставена Плочка Керамички Машина Стакло, Мермер 5мм-12mm Дијамант

Други карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Центар Вежба Малку
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Дупка Видов Вежба Битови Сет
Материјал:
Други
Употреба:
Други
is_customized:
Yes
Должина:
--

Најдобри понуди