• Неодамнешно
  • -18 %
1Pcs Титаниум ХСС Челик Чекор Вежба Малку Дупка Машина Алатка 4-12mm 4-20mm 4-32-милиметри

1Pcs Титаниум ХСС Челик Чекор Вежба Малку Дупка Машина Алатка 4-12mm 4-20mm 4-32-милиметри

DEN 78.00
DEN 95.04

Количина на стоки
Тековен


100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС Боја : како што е прикажано на сл Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Ова е ХСС High Speed Челик Чекор Вежба / Пагоди Малку Вежба, кој е направен од висок квалитет на ХСС челик, и со Титаниум обложена да се намали триењето и топлина. Тоа е многу погоден за користење за да се намали дупки во различни материјали, вклучувајќи и челик, месинг, дрво, пластика, итн. Крај : Титаниум Вратило Тип : Триаголник месо тело 4-12mm Големина : (Должина прибл.) 6.7 mm / 2.64" 4-20mm Димензии : (Должина прибл.) 7.5 cm / 2.95" 4-32-милиметри Димензии : (Должина прибл.)10.2 cm/ 4.02" На Секачи Дојде во Големини : 4-12mm ( 4mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm ) 4-20mm ( 4mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm ,16mm, 18mm, 20mm) 4-32-милиметри (4mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mm, 24mm, 26mm, 28mm, 30мм, 32-милиметри) Количеството : 1 PC Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!

Други карактеристики

Должина:
како опис
Број На Модел На:
46482
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
OOTDTY
Употреба:
Метал Дупчење
Материјал:
High Speed Челик
Тип:
Пресврт Вежба Малку

Најдобри понуди