• Неодамнешно
5 компјутери 1/4 Хексадецимален месо тело Трим Завртка Контра ХСС Челик Countersink Вежба Битови Брзи Промени Машини за алат

5 компјутери 1/4 Хексадецимален месо тело Трим Завртка Контра ХСС Челик Countersink Вежба Битови Брзи Промени Машини

DEN 194.88

Количина на стоки
Тековен


3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Други карактеристики

Бренд Име:
JIGONG
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
вежба малку
Тип:
Countersink Вежба Малку
Должина:
Други
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
За Дупчење Дрво

Најдобри понуди